Moduł ładowania akumulatora Li-ion 18650 mikro USB
Moduł ładowania umożliwia łatwe i szybkie ładowanie akumulatorów Li-ion w rozmiarze 18650. Moduł zasilany jest poprzez port micro USB.
Dzięki małym wymiarom układ można łatwo zamontować w urządzeniach.
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 005355
Opis produktu
Opis produktu
Moduł ładowania umożliwia łatwe i szybkie ładowanie akumulatorów Li-ion w rozmiarze 18650. Moduł zasilany jest poprzez port micro USB.
Dzięki małym wymiarom układ można łatwo zamontować w urządzeniach.
| symbol | 005355 |
| typ | moduł ładowania akumulatora |
| napięcie znamionowe | 5V |
| napięcie odcięcia ładowania | 4,2V |
| prąd ładowania | 1A |
| zabezpieczenie | nadmierne rozładowanie 2,5V |
| złącze | micro USB |
| wymiary | 26x17mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.