Moduł czujnika opadów deszczu 5V z przekaźnikiem
Czujnik opadów deszczu z wyjściem przekaźnikowym
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 007999
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik opadów deszczu z wyjściem przekaźnikowym z wykorzystaniem układu LM393
| układ | LM393 |
| wymiar sensora | 50x40mm |
| wyjście | przekaźnik |
| obciążalność styków | 10A / 250Vac |
| sygnalizacja pracy | LED |
| regulacja | potencjometr |
| wyjście przekaźnika | listwa śrubowa ARK |
| wejście | listwa stykowa goldpin |
| wymiary płytki | 50x26mm |
| długość przewodu | 15cm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.