Moduł LED COB moc 2W, zasilanie 12Vdc, żółty
Moduły LED ogólnego zastosowania do podświetlania np. kasetonów reklamowych
- zasilanie 12V
- moc 2W
- kolor świecenia żółty
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MODUŁ COB 2W Y
Opis produktu
Opis produktu
Moduły LED ogólnego zastosowania do podświetlania np. kasetonów reklamowych
| symbol | MODUŁ COB 2W |
| typ | moduł LED |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| moc | 2W |
| typ modułu LED | COB |
| wymiary | 68x17mm |
| mocowanie | taśma klejąca 3M |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.