Moduł 1 przekaźnika z separacją galwaniczną, zasilanie 12Vdc
Moduł pojedynczego przekaźnika o styku przełączającym SPDT
- obciążenie styku 30A / 250V
- separacja wejścia / wyjścia galwaniczna
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,70 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
23,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 010146
Opis produktu
Opis produktu
Moduł pojedynczego przekaźnika typu SPDT (styk przełączny) o dużym obciążeniu prądowym do 30A. Moduł posiada separację galwaniczną układu wejściowego co umożliwia zabezpieczenie układu sterującego od wykonawczego.
| symbol | 010146 |
| typ | moduł przekaźnikowy |
| ilość przekaźników | 1 |
| styki | SPDT |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| obciążalność styków | 30A / 250Vac |
| obciążalność styków | 30A / 30Vdc |
| sygnalizacja LED | zasilanie, stan przekaźnika |
| separacja wej / wyj | galwaniczna |
| wymiary | 40x72x23mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.