Microswitch TACT 2,9x3,9mm; wysokość 1,75mm; SMD
Mikroprzełącznik (mikroswitch) TACT wykorzystywany w obwodach małej mocy, jako elementy sterujące.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 21566
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik (mikroswitch) TACT wykorzystywany w obwodach małej mocy, jako elementy sterujące.
| wymiar korpusu | 2,9x3,9mm |
| typ | mikroprzełącznik |
| wysokość klawisza | 0,25mm |
| wysokość całkowita | 1,75 |
| ilość wyprowadzeń | 4 |
| styki | SPST-NO |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| napięcie znamionowe | 12V |
| prąd | 50mA |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.