MWS 3,4-6 akumulator żelowy AGM 6V / 3,4Ah
Akumulator żelowy, suchy wielokrotnego ładowania kwasowo-ołowiowy. Akumulator przeznaczony do pracy cyklicznej w systemach alarmowych, podtrzymania napięcia w urządzeniach itp.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MWS 3,4-6
Opis produktu
Akumulator żelowy, suchy wielokrotnego ładowania kwasowo-ołowiowy. Akumulator przeznaczony do pracy cyklicznej w systemach alarmowych, podtrzymania napięcia w urządzeniach itp.
| symbol | MWS 3,4-6 |
| napięcie znamionowe | 6V |
| pojemność | 3,4Ah |
| seria | AGM |
| napięcie ładowania | |
| - praca cykliczna | 7,2-7,5V |
| - praca czuwania | 6,75-6,9V |
| wyprowadzenia | konektor 4,8mm |
| wymiary | 134x34x59mm |
| waga | 0,65kg |
| EAN | 5902135117262 |
Zastosowanie
- zasilacze awaryjne UPS
- systemy automatyki
- zasilanie urządzeń w trybie cyklicznej
Charakterystyka akumulatorów AGM
Dzięki zastosowaniu technologii AGM akumulatory osiągają czterokrotnie wyższą wydajność
cykliczną w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów.
- najlepsza zdolność przyjmowania ładunku
- 4-krotnie dłuższa żywotność
- optymalizacja pod kątem niepełnych doładowań
- szybsze ładowanie
- odporność na głębokie rozładowania
- system rekombinacji VRLA (regulowany zaworami)
- brak ubytków elektrolitu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.