Panel fotowoltaiczny MWG-45W to doskonałe rozwiązanie do małych instalacji. Jest wydajny, łatwy w montażu i zapewnia niezawodną pracę w różnych warunkach pogodowych. Świetny wybór dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z energią słoneczną!
MWG-45 panel fotowoltaiczny 45W
Panel fotowoltaiczny - monochromatyczny
- rama aluminiowa anodowana (czernione)
- możliwość łączenia szeregowego - równoległego
- struktura monokrystaliczna
- szkło hartowane, odporne na UV
- złącze PV MC4
- front szkło hartowane 3,2mm
- normy
IEC61215,IEC61730,CQC, CE,
TUVISO9001:2008, ISO14001:2004,
BSOHSAS18001:2007
Wystaw opinię o produkcie
243,90 zł
Cena
243,90 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
243,90 zł
Promocja trwa do %s
300,00 zł
Cena
300,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
300,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: SOL16
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MWG-45 |
| moc maksymalna | 45W |
| napięcie maksymalne | 13,5-18V |
| prąd maksymalny | 2,48A |
| napięcie zwarcia | |
| prąd zwarcia | 2,65A |
| sprawność ogniwa | |
| sprawność modułu | |
| tolerancja mocy | |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| szczelność | IP65 |
| wymiar | 668x525x30mm |
| waga |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Daro