MWG-400G panel fotowoltaiczny monokrystaliczny 41,33V; 9,68A; 400W
Panel fotowoltaiczny - monochromatyczny
- rama aluminiowa anodowana (czernione)
- możliwość łączenia szeregowego - równoległego
- struktura monokrystaliczna
- szkło hartowane, odporne na UV
- złącze PV MC4
- front szkło hartowane 3,2mm
- normy
IEC61215,IEC61730,CQC, CE,
TUVISO9001:2008, ISO14001:2004,
BSOHSAS18001:2007
Wystaw opinię o produkcie
813,01 zł
Cena
813,01 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
813,01 zł
Promocja trwa do %s
1 000,00 zł
Cena
1 000,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1 000,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MWG-400M
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MWG-400G |
| moc maksymalna | 400W |
| napięcie maksymalne | 41,33V |
| prąd maksymalny | 9,68A |
| napięcie zwarcia | 49,97V |
| prąd zwarcia | 10,25A |
| sprawność ogniwa | 21,71% |
| sprawność modułu | 19,32% |
| tolerancja mocy | 0 - 3% |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| szczelność | IP65 |
| wymiar | 2020x1002x40mm |
| waga | 24kg |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.