Panel fotowoltaiczny MWG-370M jest fantastycznym wyborem! Wysoka wydajność energetyczna i solidna konstrukcja zapewniają długotrwałą niezawodność. Jest łatwy w instalacji i działa świetnie nawet w mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Idealny dla osób poszukujących efektywnych i ekologicznych rozwiązań energetycznych. Polecam ten produkt z pełnym przekonaniem!
MWG-370M panel fotowoltaiczny monokrystaliczny 38,43V; 9,628A; 370W
Panel fotowoltaiczny - monochromatyczny
- rama aluminiowa anodowana (czernione)
- możliwość łączenia szeregowego - równoległego
- struktura monokrystaliczna
- szkło hartowane, odporne na UV
- złącze PV MC4
- front szkło hartowane 3,2mm
- normy
IEC61215,IEC61730,CQC, CE,
TUVISO9001:2008, ISO14001:2004,
BSOHSAS18001:2007
Wystaw opinię o produkcie
731,71 zł
Cena
731,71 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
731,71 zł
Promocja trwa do %s
900,00 zł
Cena
900,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
900,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: MWG-370M
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MWG-370M |
| moc maksymalna | 370W |
| napięcie maksymalne | 38,43V |
| prąd maksymalny | 9,628A |
| napięcie zwarcia | 47,21V |
| prąd zwarcia | 10,178A |
| sprawność ogniwa | 23,53% |
| sprawność modułu | 21,54% |
| tolerancja mocy | 0 - 3% |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| szczelność | IP65 |
| wymiar | 1776x1052x35mm |
| waga | 20kg |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Arek