Świetny stosunek jakości do ceny. Jestem bardzo zadowolony z zakupu!
MWG-340G panel fotowoltaiczny monokrystaliczny 34,22V; 9,932A; 340W
Panel fotowoltaiczny - monochromatyczny
- rama aluminiowa anodowana (czernione)
- możliwość łączenia szeregowego - równoległego
- struktura monokrystaliczna
- szkło hartowane, odporne na UV
- złącze PV MC4
- front szkło hartowane 3,2mm
- normy
IEC61215,IEC61730,CQC, CE,
TUVISO9001:2008, ISO14001:2004,
BSOHSAS18001:2007
Wystaw opinię o produkcie
691,06 zł
Cena
691,06 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
691,06 zł
Promocja trwa do %s
850,00 zł
Cena
850,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
850,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: MWG-340M
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MWG-340G |
| moc maksymalna | 340W |
| napięcie maksymalne | 34,22V |
| prąd maksymalny | 9,932A |
| napięcie zwarcia | 40,62V |
| prąd zwarcia | 10,87A |
| sprawność ogniwa | 23,53% |
| sprawność modułu | 20,12% |
| tolerancja mocy | 0 - 3% |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| szczelność | IP65 |
| wymiar | 1686x1002x35mm |
| waga | 19kg |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Adam