MR5110R5NBB przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy okrągły niepodświetlany
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MR5110R5NBB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy okrągły niepodświetlany
| symbol | MR5110R5NBB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | Φ16x16mm |
| otwór montażowy | Φ14mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.