MR3230R6BBN przełącznik kołyskowy okrągły stabilny ON-OFF-ON
Przełącznik kołyskowy okrągły stabilny niepodświetlany
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MR3230R6BBNWC
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy okrągły stabilny niepodświetlany
| symbol | MR3230R6BBN |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 10A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8mm |
| wymiary | Φ23x22m |
| otwór montażowy | Φ18mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.