MR211R5WGBGB12NC przełącznik kołyskowy okrągły podświetlany 230V, zielony stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy podświetlany stabilny - zielony 230V
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MR211R5WGBGB12NC
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy podświetlany stabilny - zielony 230V
| symbol | MR211R5WGB12NC |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 12A / 250A |
| podświetlenie | zielony 230V |
| wyprowadzenia | konektor 4,8x0,8 |
| wymiar | Φ24x25mm |
| otwór montażowy | Φ20mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.