MR-H10C5W-NBBB-1FNC przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MR-H10C5W-NBBB-1FNC
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
| symbol | MR-H10C5W-NBBB-1FNC |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 12V / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia konektor | 4,8x0,8mm |
| otwór montażowy | 19x6,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.