MPX 5010DP czujnik ciśnienia 0 - 10kPa (0 - 1,45psi)
MPX5010DP to zintegrowany, krzemowy czujnik ciśnienia z serii MPX5010, produkowany przez NXP (dawniej Freescale). Jest to czujnik różnicowy (oznaczenie DP – Differential Port), co oznacza, że posiada dwa króćce i mierzy różnicę ciśnień między nimi.
Jest to jeden z najpopularniejszych czujników stosowanych w projektach z Arduino czy ESP32 ze względu na wbudowany wzmacniacz sygnału.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MPX5010DP
Opis produktu
Jest to czujnik różnicowy (oznaczenie DP – Differential Port), co oznacza, że posiada dwa króćce i mierzy różnicę ciśnień między nimi.
Jest to jeden z najpopularniejszych czujników stosowanych w projektach z Arduino czy ESP32 ze względu na wbudowany wzmacniacz sygnału.
| symbol | MPX5010DP |
| typ | czujnik ciśnienia |
| zakres pomiarowy | 0 - 10kPa (0 - 1,45psi) |
| typ pomiaru | różnicowy |
| napięcie znamionowe | 4,75 - 5,25Vdc |
| wyjście | analogowe napięciowe liniowe 0,2 - 4,7V |
| czułość | 450mV / kPa |
| dokładność | ±5% |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.