MPŁ 60x20x4 magnes neodymowy prostokątny przykręcany, siła 10,5kg
Magnes neodymowy prostokątny z możliwością zamontowania, siła udźwigu 10,5kg
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 60X20X4 MPL-OTWÓR
Opis produktu
Opis produktu
Magnes neodymowy prostokątny z możliwością zamontowania.
| symbol | MPŁ 60x20x4 |
| typ | magnes neodymowy prostokątny przykręcany |
| długość | 60mm |
| szerokość | 20mm |
| wysokość | 4mm |
| otwór montażowy | 8x4mm |
| siła | 10,5kg |
| siła | 102,92N |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.