MPŁ 50x12x5 magnes neodymowy prostokątny przykręcany, siła 10,16kg
Magnes neodymowy prostokątny z możliwością zamontowania
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 50X12X5 MPL
Opis produktu
Opis produktu
Magnes neodymowy prostokątny z możliwością zamontowania
| symbol | MPŁ 50x12x5 |
| typ | magnes neodymowy prostokątny przykręcany |
| długość | 50mm |
| szerokość | 12mm |
| wysokość | 5mm |
| otwór mocujący | 8x4mm |
| siła | 10,16kg |
| siła | 99,64N |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.