MPŁ 20x20x4 magnes neodymowy pod śrubkę, siła 6kg
Magnes neodymowy kwadratowy z możliwością przykręcenia, siła udźwigu 6kg
Wystaw opinię o produkcie
8,94 zł
Cena
8,94 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,94 zł
Promocja trwa do %s
11,00 zł
Cena
11,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 20X20X4 MPL
Opis produktu
Opis produktu
Magnes neodymowy kwadratowy
| symbol | MPŁ 20x20x4 |
| typ | magnes neodymowy kwadratowy przykręcany |
| długość | 20mm |
| szerokość | 20mm |
| wysokość | 4mm |
| mocowanie | otwór 8x4mm |
| siła | 6,00kg |
| siła | 58,84N |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.