MPŁ 15x15x5 magnes neodymowy z otworem, siła 4,8kg
Magnes neodymowy kwadratowy z otworem mocującym, siła udźwigu 4,8kg
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MPŁ15X15X5
Opis produktu
Opis produktu
Magnes neodymowy kwadratowy z otworem mocującym
| symbol | MPŁ 15x15x5 |
| typ | magnes neodymowy kwadratowy z mocowaniem |
| długość | 15mm |
| szerokość | 15mm |
| wysokość | 5mm |
| mocowanie | otwór 8x4mm |
| siła | 4,8kg |
| siła | 47,07N |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.