MOC3063 optotriak sterowany w zero; DIP6
Transoptor z wyjściem tranzystorowym - układ przełączania w zerze
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MOC3063
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym - układ przełączania w zerze
| symbol | MOC3063 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | układu przełączania w zerze |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 600V |
| napięcie wsteczne | 3V |
| prąd wyzwalania | 5mA |
| szybkość narastania impulsu | 1kV/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.