MOC3061 optotriak układ przełączania w zero; DIP6
Optotriak z układem przełączania w zerze.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MOC3061
Opis produktu
Opis produktu
Optotriak z funkcją przełączania w zerze
| symbol | MOC3061 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | układ przełączania w zerze |
| napięcie wejściowe | 600V |
| napięcie wsteczne | 3V |
| prąd wyzwalania | 15mA |
| szybkość narastania impulsu | 1V/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.