MOC3051 optotriak bez układu przełączania w zero; DIP6
Optotriak bez układu przełączania w zerze.
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MOC3051
Opis produktu
Opis produktu
Optotriak bez układu przełączania w zerze.
| symbol | MOC3051 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | bez układu przejścia przez zero |
| napięcie wejściowe | 400V |
| napięcie wsteczne | 3V |
| prąd wyzwalania | 15mA |
| szybkość narastania impulsu | 10V/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.