MOC3043 optotriak przewłączany w zero; DIP6
Transoptor z wyjściem tranzystorowym - układ przełączania w zerze
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MOC3043
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym - układ przełączania w zerze
| symbol | MOC3043 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | układu przełączania w zerze |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 400V |
| napięcie wsteczne | 3V |
| prąd wyzwalania | 5mA |
| szybkość narastania impulsu | 1kV/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.