MOC3023 optotriak bez układu przełączania w zerze; DIP6
Pojedynczy optotriak bez układu przełączania w zerze.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MOC3023
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy optotriak bez układu przełączania w zerze.
| symbol | MOC3023 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | bez układu przejścia przez zero |
| napięcie wejściowe | 400V |
| napięcie wsteczne | 3V |
| prąd wyzwalania | 5mA |
| szybkość narastania impulsu | 10V/us |
| napięcie izolacji | 5,3kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP6 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.