MMA7260QT akcelerometr 3-osiowy QFN16
Układ akcelerometru 3-osiowego XYZ
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MMA7260QT
Opis produktu
Opis produktu
Układ akcelerometru 3-osiowego XYZ
| symbol | MMA726QT |
| ilość osi | 3 |
| przyśpieszenie | 1,5g, 2g, 4g, 6g |
| czułość | 800mV/g; 600mV/g; 300mV/g; 200mV/g |
| wyjście | analogowe |
| napięcie zasilające | 2,2-3,6V |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| obudowa | QFN16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.