MK65C kontaktron SPST-NO
Miniaturowy kontaktron SPST-NO
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MK65C
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy kontaktron SPST-NO
| symbol | MK65C |
| konfiguracja styku | SPST-NO |
| napięcie | 200V |
| prąd | 500mA |
| zakres pomiarowy | 15-20AT |
| moc przełączania | 10W |
| wymiary | 14,3x2,8x3,2mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.