MGA62563BLKG wzmacniacz RF, zakres 0,1-3Ghz, SOT363
Wzmacniacz RF
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MGA62563BLKG
Opis produktu
Opis produktu
Wzmacniacz RF
| symbol | MGA6256BLKG |
| typ | wzmacniacz RF |
| pasmo przenoszenia | 0,1 - 3GHz |
| ilość kanałów | 1 |
| wzmocnienie | 22dB |
| właściwości | niskoszumny |
| mon rozproszona | 0,6W |
| temperatura pracy | -65°C / 105°C |
| obudowa | SOT363 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.