MEC0381V1-000U-G99 wentylator osiowy 120x120x38mm, 12Vdc
Wentylator osiowy Vapo
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MEC0381V1-G99
Opis produktu
Opis produktu
Wentylator osiowy Vapo
| symbol | MEC0381V1-000U-G99 |
| typ | wentylator osiowy |
| napięcie znamionowe | 12Vdc |
| prąd znamionowy | 0,833A |
| wydajność | 234,64m3/h |
| poziom hałasu | 48dB |
| ilość wyprowadzeń | 3 przewody |
| rodzaj łożyska | Vapo |
| wymiary | 120x120x38mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.