MDR-40-5 zasilacz impulsowy na szynę DIN 5V / 6A / 40W
Uniwersalny zasilacz impulsowy 5V / 6A z możliwością montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MDR-40-5
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MDR-40-5 |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd wyjściowy | 6A |
| napięcie znamionowe | 88-264Vac |
| moc | 40W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 88% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 40x90x100mm |
Sygnalizacja poprawności napięcia wyjściowego - styk NO
Zasilacz impulsowo stałonapięciowy o napięciu wyjściowym 5Vdc i obciążeniu prądowym 6A. Zasilacz umożliwia montaż na szynę DIN TS-35
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.