MDR-40-24 zasilacz impulsowy na szynę DIN 24V / 1,7A / 40W
Uniwersalny zasilacz impulsowy 24V / 1,7A z możliwością montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
130,08 zł
Cena
130,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
113,82 zł
Promocja trwa do %s
160,00 zł
Cena
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
140,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MDR-40-24
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MDR-40-24 |
| napięcie wyjściowe | 24Vdc |
| prąd wyjściowy | 1,7A |
| napięcie znamionowe | 88-264Vac |
| moc | 40W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 75% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 40x90x100mm |
Sygnalizacja poprawności napięcia wyjściowego - styk NO
Zasilacz impulsowo stałonapięciowy o napięciu wyjściowym 24Vdc i obciążeniu prądowym 1,7A. Zasilacz umożliwia montaż na szynę DIN TS-35
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.