MDR-40-12 zasilacz impulsowy na szynę DIN 12V / 3,3A / 40W
Uniwersalny zasilacz impulsowy 12V / 3,3A z możliwością montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MDR-40-12
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | MDR-40-12 |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd wyjściowy | 3,33A |
| napięcie znamionowe | 88-264Vac |
| moc | 40W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 75% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 40x90x100mm |
Sygnalizacja poprawności napięcia wyjściowego - styk NO
Zasilacz impulsowo stałonapięciowy o napięciu wyjściowym 12Vdc i obciążeniu prądowym 3,3A. Zasilacz umożliwia montaż na szynę DIN TS-35
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.