MDQ100-12 mostek jednofazowy jednofazowy 100A / 1,2kV
Mostek prostowniczy jednofazowy, wyprowadzenia śrubowe
Wystaw opinię o produkcie
162,60 zł
Cena
162,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
162,60 zł
Promocja trwa do %s
200,00 zł
Cena
200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
200,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MDQ100-12
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy, wyprowadzenia śrubowe
| symbol | MDQ100-12 |
| typ | mostek prostowniczy |
| napięcie znamionowe | 1200V |
| prąd | 100A |
| prąd szczytowy | 10mA |
| izolowana podstawa montażowa | 2500V |
| wymiary | 95x72x36mm |
| wyprowadzenia | śrubowe M6 |

Zastosowanie
- zasilacze prądu stałego
- falowniki PWM
- spawarka inwerterowa
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.