MDIN40W24 zasilacz impulsowy, szyna DIN 24V / 1,7A / 40W
Zasilacz MDIN40W24 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę, jak również w uchwyt do montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MDIN40W24
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy z licznymi zabezpieczeniami przed uszkodzeniem jak i możliwością montażu na szynę DIN
| symbol | MDIN40W24 |
| typ | zasilacz impulsowy |
| napięcie wyjściowe | 24Vdc |
| prąd wyjściowy | 1,7A |
| regulacja napięcia wyjściowego | 23-29V |
| napięcie znamionowe | 90-264Vac |
| moc | 40W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20oC / 70oC |
| zabezpieczenie | - przeciążeniowe - zwarciowe - termiczne |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 100x90x40mm |
informacje dodatkowe
- zasilacz stałonapięciowy
- zabezpieczenie: przeciążeniowe, zwarciowe, termiczne
- montaż na szynę DIN TS-35/7,5 lub 15
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.