MDIN40W12 zasilacz impulsowy, szyna DIN 12V / 3,33A / 40W
Zasilacz MDIN40W12 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę, jak również w uchwyt do montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MDIN40W12
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy z licznymi zabezpieczeniami przed uszkodzeniem jak i możliwością montażu na szynę DIN.
| symbol | MDIN40W12 |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd wyjściowy | 3,33A |
| regulacja napięcia wyjściowego | 11,5-15V |
| napięcie znamionowe | 90-264Vac |
| moc | 40W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20oC / 70oC |
| zabezpieczenie | 80% |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 100x90x40mm |
informacje dodatkowe
- zabezpieczenie: przeciążeniowe, zwarciowe, termiczne
- montaż na szynę DIN TS-35
- regulacja napięcia wyjściowego 11,5-15V
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.