MDE12-N4F5 przyłącze do czujników indukcyjnych M12, proste żeńskie, 4 pin, długość 5m
Złącze przemysłowe serii M12, 4 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych.
Złącze MDE12-N4FS zakończone jest przewodem o długości 5m.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MDE12-N4F5
Opis produktu
Opis produktu
Przyłącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | MDE12-N4F5 |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | żeńskie M12 |
| rodzaj złącza | kątowe |
| typ złącza | z przewodem |
| długość przewodu | 5m |
| napięcie zasilające | 250V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,34mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 6mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.