MDE12-N4F2 przyłącze do czujników indukcyjnych M12, proste żeńskie, 4 pin, długość 2m
Złącze przemysłowe serii M12, 4 pin żeńskiej. Wykorzystywane w automatyce podłączenia czujników zbliżeniowych, optycznych.
Złącze MDE12-N4F2 zakończone jest przewodem o długości 2m.
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: MDE12-N4F2
Opis produktu
Opis produktu
Przyłącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | MDE12-N4F2 |
| typ | złącze przemysłowe |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | żeńskie M12 |
| rodzaj złącza | proste |
| typ złącza | z przewodem |
| długość przewodu | 2m |
| napięcie zasilające | 250V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,34mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 6mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.