MCS-19 przełącznik wandaloodporny SPST-NO
Przycisk wandaloodporny metalowy przykręcany do obudowy, styki SPST-NO
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
52,85 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1241.2800
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk wandaloodporny metalowy przykręcany do obudowy, styki SPST-NO
| symbol | 1241.2800 MCS-19 |
| ilość pozycji | 2 |
| konfiguracja styku | SPST-NO |
| przełączania | OFF-(ON) |
| napięcie znamionowe | 4 - 48Vdc |
| prąd | max 125mA |
| podświetlenie | brak |
| otwór montażowy | 19mm |
| średnica zew. | 21,5mm |
| wyprowadzenia | do druku |
| temperatura pracy | -20°C / 60°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.