MCP 6004 I/SL wzmacniacz operacyjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 1MHz
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,30 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,60 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: MCP6004I/SL
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1MHz
| symbol | MCP6004-I/SL |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 1MHz |
| szybkość narastania | 0,6V/μs |
| napięcie zasilające | 1,8 - 6Vdc |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | SO14 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.