MC34063C przetwornica DC/DC, SO8
Układ przetwornicy DC/DC
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MC34063C
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy DC/DC
| symbol | MC34063C |
| typ | przetwornica DC/DC |
| napięcie wyjściowe | 1,25-38V |
| prąd wyjściowy | 1,5A |
| moc | 625mW |
| napięcie wejściowe | 3-40V |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.