MC3403DT wzmacniacz operacyjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 1MHz
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MC3403DT
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 1MHz
| symbol | MC3403DT |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 1MHz |
| szybkość narastania | 0,5V/μs |
| napięcie zasilające | 3-36V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | SOIC14 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.