MC1 ładowarka mikroprocesorowa akumulatorów Li-on XTAR
Uniwersalna ładowarka procesorowa do akumulatorów Li-ion w rozmiarach:
10440, 14500; 14650; 16340; 17500; 17670; 18350; 18500; 18650; 18700; 20700; 21700
Trzystopniowa metoda ładowania TC / CC / VC.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MC1
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalna ładowarka procesorowa do akumulatorów Li-ion w rozmiarach:
10440, 14500; 14650; 16340; 17500; 17670; 18350; 18500; 18650; 18700; 20700; 21700
Trzystopniowa metoda ładowania TC / CC / VC.
Faza TC
- ogniwa rozładowane poniżej 2,9V ładowane niższym prądem
Faza CC
- po osiągnięciu napięcia 2,9V następuje ładowanie prądem 500mA
Faza VC
- przełączenie ładowarki na tryb doładowania ( naładowany akumulator ) zmiana na niższy prąd ładowania do momentu osiągnięcia napięcia 4,2V - zakończenie procesu ładowania
| symbol | MC1 |
| trzystopniowa metoda ładowania | TC /CC / CV |
| rodzaj akumulatora | Li-ion |
| wyświetlacz LCD | nie |
| reaktywacja ogniw | tak |
| pomiar pojemności ogniw | |
| prąd ładowania | 0,5A |
| napięcie ładowania | 4,2V |
| zasilanie | USB 5V (przewód w zestawie) |
| zabezpieczenie | termiczne, zwarciowe, przed odwrotnym włożeniem akumulatora |
| wymiary | 22x92x26mm |
| waga | 20g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.