MBRS1100T3 dioda prostownicza Schottky 90V / 1A; SMB
Dioda prostownicza Schottky do montażu powierzchniowego
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MBRS1100T3
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza Schottky do montażu powierzchniowego
| symbol | MBRS1100T3 |
| typ | prostownicza |
| napięcie wsteczne | 90V |
| prąd przewodzenia | 1A |
| napięcie przewodzenia | 0,75V |
| prąd udarowy przewodzenia | 50A |
| obudowa | SMB |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.