MBR1060 dioda prostownicza Schottky 60V / 10A; TO220
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MBR1060
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza Schottky do montażu przewlekanego.
| symbol | MBR1060 |
| typ | prostownicza |
| napięcie wsteczne | 60V |
| prąd przewodzenia | 10A |
| napięcie przewodzenia | 0,7V |
| czas włączenia | |
| prąd udarowy | 150A |
| obudowa | TO220 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.