MAX638ACSA przetwornica DC/DC SOIC8
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX638ACSA
Opis produktu
Opis produktu
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
| symbol | MAX638ACSA |
| napięcie wyjściowe | 5V |
| prąd | 75mA |
| napięcie zasilające | 5-16,5V |
| częstotliwość przełączania | 65kHz |
| topologia | Buck (step down) |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.