MAX634CPA przetwornica DC/DC DIP8
Układ przetwornicy DC/DC w topologi odwracającej i napięciu wyjściowym 4,75-16V i prądzie 150mA
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX634CPA
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy DC/DC w topologi odwracającej i napięciu wyjściowym 4,75-16V i prądzie 150mA
| symbol | MAX634CPA |
| ilość wyjść | 1 |
| napięcie wyjściowe | 4,75-16V |
| prąd wyjściowy | 150mA |
| napięcie zasilające | 3-16,5V |
| częstotliwość przełączania | 75kHz |
| topologia | wyjście odwracające |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.