MAX5033DASA przetwornica DC/DC SOIC8
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX5033DASA
Opis produktu
Opis produktu
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
| symbol | MAX5033DASA |
| napięcie wyjściowe | 1,25-13,2V |
| prąd wyjściowy | 500mA |
| napięcie zasilające | 7,5-76V |
| częstotliwość przełączania | 135kHz |
| topologia | Buck (step down) |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.