MAX4128ESA wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 25MHz
Wystaw opinię o produkcie
9,42 zł
Cena
9,42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,42 zł
Promocja trwa do %s
11,59 zł
Cena
11,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,59 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX4128ESA
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 25MHz
| symbol | MAX4128ESA |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 25MHz |
| szybkość narastania | 10V/μs |
| napięcie zasilające | 2,7 - 6,5V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.