MAX1909ETI ładowarka baterii Li-Lon , wyj. 28V / 5A; TQFN28
Układ ładowarki baterii Li-lon, napięcie wyjściowe 28V i prąd 5A
Wystaw opinię o produkcie
65,04 zł
Cena
65,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,04 zł
Promocja trwa do %s
80,00 zł
Cena
80,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
80,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX1909ETI
Opis produktu
Opis produktu
Układ ładowarki baterii Li-lon, napięcie wyjściowe 28V i prąd 5A
| symbol | MAX1909ETI |
| typ baterii | uniwersalny |
| napięcie ładowania | 28V |
| prąd ładowania | 5A |
| liczba ogniw ładowania | 10 |
| napięcie zasilające | 28V |
| obudowa | TQFN28 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.