MAX1779EUE+ przetwornica DC/DC TSSOP16
Miniaturowa przetwornica DC/DC z trzema układami wyjściowymi. Posiada możliwość regulacji napięcia wyjściowego, jest wykorzystywany do zasilania matryc wyświetlaczy ciekłokrystalicznych typu TFT, LCD
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MAX1779EUE+
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowa przetwornica DC/DC z trzema układami wyjściowymi. Posiada możliwość regulacji napięcia wyjściowego, jest wykorzystywany do zasilania matryc wyświetlaczy ciekłokrystalicznych typu TFT, LCD
| symbol | MAX1779EUE+ |
| topologia | boost |
| napięcie wejściowe | 2,7-5,5V |
| napięcie wyjściowe | 13V |
| prąd wyjściowy | 450mA |
| ilość wyjść | 3 |
| częstotliwość przełączania | 250kHz |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | TSSOP16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.