MAX1776EUA przetwornica DC/DC SOIC8
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX1776EUA
Opis produktu
Opis produktu
Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym wykonany w topologii buck (step down)
| symbol | MAX1776EUA |
| napięcie wyjściowe | 1,25-24V |
| prąd wyjściowy | 600mA |
| napięcie zasilające | 4,5-24V |
| częstotliwość przełączania | 200kHz |
| topologia | Buck (step-down) |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.